instalační kabel CYKY-J 5x10mm (J) ; metráž
KOD KRAT.:KACYKY5C10
KOD VÝR.:CYKY5x10
EAN.:2029000003826
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4052899039551 |
| Šířka | 120.00 |
| Výška | 28.00 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 148.00000000 mm |
| Možnost stmívat | DALI |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 14.8 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 98.00000000 mm |
| Výška balení | 135.00000000 mm |
| EAN | 4052899039551 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSDALIMAGIC | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KACYKY5C10
KOD VÝR.:CYKY5x10
EAN.:2029000003826
KOD KRAT.:MOLAB3000A3KO600ND/F
KOD VÝR.:LAB3000A3KO600ND/F/20
EAN.:8596099036355
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PH8718699774639
KOD VÝR.:871869977463900
EAN.:8718699774639
KOD KRAT.:AB3902A-A001 B
KOD VÝR.:3902A-A001 B
EAN.:8595017219115
KOD KRAT.:SIPF30
KOD VÝR.:PF30
EAN.:8592718010935
KOD KRAT.:OSITLCONCORBK
KOD VÝR.:4058075764064
EAN.:4058075764064
KOD KRAT.:OS4099854447525
KOD VÝR.:4099854447525
EAN.:4099854447525
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena