PHILIPS HUE Aurelle Hue Panel SQ S black
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099036355 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 135 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 85 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 85 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 23 W |
| Světelný tok | 3100 lm |
| EAN | 8596099036355 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLAB3000A3KO600ND/F | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PH8718699774639
KOD VÝR.:871869977463900
EAN.:8718699774639
KOD KRAT.:AB3902A-A001 B
KOD VÝR.:3902A-A001 B
EAN.:8595017219115
KOD KRAT.:SIPF30
KOD VÝR.:PF30
EAN.:8592718010935
KOD KRAT.:OSITLCONCORBK
KOD VÝR.:4058075764064
EAN.:4058075764064
KOD KRAT.:OS4099854447525
KOD VÝR.:4099854447525
EAN.:4099854447525
KOD KRAT.:OS4099854513985
KOD VÝR.:4099854513985
EAN.:4099854513985
KOD KRAT.:DK-AB333662890
KOD VÝR.:3336-62890
EAN.:8595108200862
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena