OSRAM tracklight CORNER CONNECTOR BK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854508790
KOD VÝR.:4099854508790
EAN.:4099854508790
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075764064 |
| Délka | 104.0 |
| Šířka | 104.0 |
| Výška | 18.0 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| EAN | 4099854114199 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075764064 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSITLCONCORBK | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854508790
KOD VÝR.:4099854508790
EAN.:4099854508790
KOD KRAT.:OS4099854447525
KOD VÝR.:4099854447525
EAN.:4099854447525
KOD KRAT.:OS4099854513985
KOD VÝR.:4099854513985
EAN.:4099854513985
KOD KRAT.:DK-AB333662890
KOD VÝR.:3336-62890
EAN.:8595108200862
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
KOD KRAT.:PCE0246L
KOD VÝR.:024-6L
EAN.:9003399136320
KOD KRAT.:OS4099854460258
KOD VÝR.:4099854460258
EAN.:4099854460258
KOD KRAT.:OS4099854459023
KOD VÝR.:4099854459023
EAN.:4099854459023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena