NARVA žárovka hrušková 25W E14. 300°C /370002000/
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209920638 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | lineární |
| Patice | G13 |
| Příkon | 10 W |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595209920638 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAL10/865 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:PHWHFR136TLD
KOD VÝR.:871150091013430
EAN.:8711500910134
KOD KRAT.:AMA9F06325
KOD VÝR.:A9F06325
EAN.:3606480438035
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena