MODUS LED panel Q 25W 2200lm/2700 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | SWING |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017289606 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 81 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| KOD | AB3901J-A00010 B1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017289606 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
KOD KRAT.:PH8721103040572
KOD VÝR.:872110304057200
EAN.:8721103040572
KOD KRAT.:PHH8721103046611
KOD VÝR.:872110304661100
EAN.:8721103046611
KOD KRAT.:PHWHFP158TLD
KOD VÝR.:872790091170100
EAN.:8727900911701
KOD KRAT.:MOSPMI700KO4V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO4V2BB/DALI
EAN.:8596099003265
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena