ABB CLASSIC zásuvka 2-násobná 2x2P+PE ;bílá
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 300 mm |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Výška balení | 1 mm |
| KOD | MOPIK22S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AMA9F74304
KOD VÝR.:A9F74304
EAN.:3606480080296
KOD KRAT.:HDL356
KOD VÝR.:L356
EAN.:8595118847064
KOD KRAT.:PHWHIDPVC35/I
KOD VÝR.:872790085973700
EAN.:8727900859737
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600NDPIR
KOD VÝR.:US4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099115401
KOD KRAT.:OSVHITS1000NDLS
KOD VÝR.:4008321591944
EAN.:4008321591944
KOD KRAT.:PHQSBC
KOD VÝR.:912600000436
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:PHWHIDPVC50/I
KOD VÝR.:872790093365900
EAN.:8727900933659
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena