KOPP mezišňůrový vypínač 1P bílý/pruchozí/2A
KOD KRAT.:KO191317000
KOD VÝR.:191317000
EAN.:4008220043667
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8585011200318 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 35 mm |
| Výška balení | 97 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| EAN | 8585011200318 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8585011202671 | ks | 1 | ks |
| KOD | TEZKZIM60 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KO191317000
KOD VÝR.:191317000
EAN.:4008220043667
KOD KRAT.:GH-DID4-12
KOD VÝR.:6921420
EAN.:8591120044774
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:PHIH8719514487222
KOD VÝR.:871951448722200
EAN.:8719514487222
KOD KRAT.:OSH64740
KOD VÝR.:4050300004174
EAN.:4050300004174
KOD KRAT.:AB3299E-A02100 04
KOD VÝR.:3299E-A02100 04
EAN.:8592624094487
KOD KRAT.:MOKSK4000M4KS/ND
KOD VÝR.:KSK4000M4KS/ND
EAN.:8595073796599
KOD KRAT.:BEJ0103
KOD VÝR.:2504600110
EAN.:8592920090701
KOD KRAT.:SIPS01
KOD VÝR.:PS01
EAN.:8595092107369
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena