Poškozený obal
PILA LED panel RC007B 40W 4000lm/840 35Y IP20 60x60; NOC
KOD KRAT.:PHPIRC007B40S/840_pos
KOD VÝR.:871951495997299
EAN.:8719514959972
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073724325 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 640 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 4 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 64 cm |
| Příkon | 72 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 610 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 100 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8595073724325 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOI418ALEPSA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHPIRC007B40S/840_pos
KOD VÝR.:871951495997299
EAN.:8719514959972
KOD KRAT.:OS4099854066276
KOD VÝR.:4099854066276
EAN.:4099854066276
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/NDSM
EAN.:8595073718690
KOD KRAT.:OS4058075613065
KOD VÝR.:4058075613065
EAN.:4058075613065
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena