PHILIPS LED reflektor MASTER.V PAR16 3.7W/50W GU10 2700K 355lm/60° Dim 25Y
KOD KRAT.:PHEMVGU103.792760D
KOD VÝR.:872016939934100
EAN.:8720169399341
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075613065 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 230 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075613065 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075613065 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHEMVGU103.792760D
KOD VÝR.:872016939934100
EAN.:8720169399341
KOD KRAT.:OS4099854059858
KOD VÝR.:4099854059858
EAN.:4099854059858
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena