LEDVANCE LED svíčka SUP UE B35 2.9W/40W E14 2700K 470lm Dim 50Y čirá
KOD KRAT.:OS4099854066276
KOD VÝR.:4099854066276
EAN.:4099854066276
| Délka balení | 650 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Výrobce | PILA |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Životnost | 35000 hod |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514959972 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 40 W |
| Krytí | IP20 |
KOD KRAT.:OS4099854066276
KOD VÝR.:4099854066276
EAN.:4099854066276
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/NDSM
EAN.:8595073718690
KOD KRAT.:OS4058075613065
KOD VÝR.:4058075613065
EAN.:4058075613065
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena