LEDVANCE LED svíčka filament SUP UE B35 2.9W/40W E14 2700K 470lm Dim 50Y čirá
KOD KRAT.:OSEFB402.9/827CD
KOD VÝR.:4099854253300
EAN.:4099854253300
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854066276 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854066276 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854066276 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854066283 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEFB402.9/827CD
KOD VÝR.:4099854253300
EAN.:4099854253300
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/NDSM
EAN.:8595073718690
KOD KRAT.:OS4058075613065
KOD VÝR.:4058075613065
EAN.:4058075613065
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena