LEDVANCE LED zářivka EXT HE P T5 AC 0.85m 10.5W/21W G5 1600lm/865 75Y
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854434648 |
| Délka | 1213.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854434648 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434648 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854434655 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena