Poškozený obal
PHILIPS nástěnné svítidlo, žárovka Bellini.SQ 1xE27 IP44 ; černá
KOD KRAT.:PHI8720169266377_pos
KOD VÝR.:872016926637700
EAN.:8720169266377
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854649868 |
| Délka | 395.00 |
| Průměr | 395 mm |
| Výška | 417mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Krytí | IP66 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Napětí | 220-250 V |
| odolnost svítidla | IK10 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 29 W |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3945 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000/4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 165x65 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 417.00 |
| Životnost | 100000 hod |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854649868 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854649868 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169266377_pos
KOD VÝR.:872016926637700
EAN.:8720169266377
KOD KRAT.:OS4099854615405
KOD VÝR.:4099854615405
EAN.:4099854615405
KOD KRAT.:PHI8719514385801
KOD VÝR.:871951438580100
EAN.:8719514385801
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena