GP baterie zinko-chlorid. GREENCELL AAA/R03/24G ;4-shrink
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082754228 |
| Délka | 140mm |
| Rozměry | 140x40x120mm |
| Šířka | 40mm |
| Výška | 120mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| EAN | 4015082754228 | ks | 1 | ks |
| KOD | EASS-KS-61005 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
KOD KRAT.:KKLHD30X25_HD
KOD VÝR.:LHD 30X25_HD
EAN.:8595057633872
KOD KRAT.:BEK0102
KOD VÝR.:1821000500
EAN.:8592920009178
KOD KRAT.:BEPM0902
KOD VÝR.:1914071100
EAN.:8595025381088
KOD KRAT.:OS4050300210353
KOD VÝR.:4050300210353
EAN.:4050300210353
KOD KRAT.:SEZNP5/25
KOD VÝR.:NP5/25
EAN.:5907484338481
KOD KRAT.:PHIH8720169264151
KOD VÝR.:872016926415100
EAN.:8720169264151
KOD KRAT.:AMINS52120
KOD VÝR.:INS52120
EAN.:3606489818944
KOD KRAT.:SISSN1202E
KOD VÝR.:SSN1202E
EAN.:8595092128395
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena