PHILIPS bodové svítidlo pro žárovku Runner 1xGU10 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI53090/31/12
KOD VÝR.:8718291487920
EAN.:8718291487920
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master ExpertColor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514333994 |
| Váha | .22 kg |
| Energetická třída | G |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 112 mm |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.2 cm |
| Příkon | 10.8 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 620 lm |
| Šířka balení | 112 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 91 mm |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 24 st. |
| EAN | 8719514333994 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003043602 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951433399400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514334007 | box | 11 | ks |
| KOD | PHEMEAR11110.8/93024 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI53090/31/12
KOD VÝR.:8718291487920
EAN.:8718291487920
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
KOD KRAT.:AMNU230618
KOD VÝR.:NU230618
EAN.:3606481953131
KOD KRAT.:MOQP3C/1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/1050ND
EAN.:8595073790153
KOD KRAT.:PHICL202ECRD64WHV
KOD VÝR.:8718699729035
EAN.:8718699729035
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena