ABB spojka zásuvka přímá pohyblivá 2P+PE 250V/16A ;bílá
KOD KRAT.:AB5543N-C02100 B
KOD VÝR.:5543N-C02100 B
EAN.:8595017245077
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | TruSys FLEX |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4058075782167 |
| Délka | 800mm |
| Šířka | 296mm |
| Výška | 59mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Třída svítidla | I |
| Výška/hloubka | 59 |
| KOD | OSITRUFLT038 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075782167 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5543N-C02100 B
KOD VÝR.:5543N-C02100 B
EAN.:8595017245077
KOD KRAT.:MOZH11
KOD VÝR.:1000004001
EAN.:8595073762396
KOD KRAT.:MORX250C45N4/ND
KOD VÝR.:RX250C45N4/ND
EAN.:8596099042448
KOD KRAT.:PHI53092/31/12
KOD VÝR.:8718291487944
EAN.:8718291487944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena