MODUS stropnice BRSB 28W 2700lm/830 IP44; opál 375mm mv.senzor
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDSM
EAN.:8595073796797
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075576018 |
| Délka | 300.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 300.00 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 86.00000000 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 33.7 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 335.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 5000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 90 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Výška balení | 337.00000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075576018 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISAHPLF203030 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075576025 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDSM
EAN.:8595073796797
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
KOD KRAT.:AMEPH4400121
KOD VÝR.:EPH4400121
EAN.:3606480526992
KOD KRAT.:OSISMPLF286010TWWF
KOD VÝR.:4058075484610
EAN.:4058075484610
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena