LEDVANCE SMART+ svít.přisaz.LED PlanonFL 28W 1800lm/30-6500K 60x10 WIFI
KOD KRAT.:OSISMPLF286010TWWF
KOD VÝR.:4058075484610
EAN.:4058075484610
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480526992 |
| Rozměry | 48x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.072 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 40 mm |
| Druh strojku | datová zásuvka |
| Druh upevnění | Ostatní |
| Počet modulů | 2 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Krytí | IP20 |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480526992 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEPH4400121 | ks | 1 | ks |
| EAN | 33606480526993 | box | 11 | ks |
| EAN | 13606480526999 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSISMPLF286010TWWF
KOD VÝR.:4058075484610
EAN.:4058075484610
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena