OSRAM halogenová žárovka HLX64625 100W 12V GY6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075484610 |
| Délka | 600.00 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 100.00 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 88.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Ostatní |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 62.3 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 623.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 64 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 128.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 65.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075484610 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMPLF286010TWWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075484627 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena