EMOS prodlužovák na bubnu 4-zásuvkový 50m PVC pev.střed. NFH-049 3Gx1.5mm
KOD KRAT.:BEP19450P
KOD VÝR.:1908045010
EAN.:8595025384867
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075626232 |
| Délka | 1213.00 |
| Průměr | 27.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Možnost stmívat | true |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2300 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075626232 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMT818TWEMWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075626249 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP19450P
KOD VÝR.:1908045010
EAN.:8595025384867
KOD KRAT.:BEP19425P
KOD VÝR.:1908042510
EAN.:8595025384850
KOD KRAT.:KCHSPB
KOD VÝR.:HSPB
KOD KRAT.:BES15273
KOD VÝR.:2401730132
EAN.:8595025314413
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:OSEDF12/840EM
KOD VÝR.:4058075822474
EAN.:4058075822474
KOD KRAT.:FAv142
KOD VÝR.:v142
EAN.:8592848012465
KOD KRAT.:MDSBZZ4.8/2.4
KOD VÝR.:RCZ 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120049236
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena