KRAJICZECH FV HSP Hliníková spojka profilů - HNP1 - bez spojovacího materiálu
KOD KRAT.:KCHSPB
KOD VÝR.:HSPB
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595025384850 |
| Délka | 25 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 210 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 35.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 265 mm |
| Výška balení | 355 mm |
| KOD | BEP19425P | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025384850 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHSPB
KOD VÝR.:HSPB
KOD KRAT.:BES15273
KOD VÝR.:2401730132
EAN.:8595025314413
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:OSEDF12/840EM
KOD VÝR.:4058075822474
EAN.:4058075822474
KOD KRAT.:FAv142
KOD VÝR.:v142
EAN.:8592848012465
KOD KRAT.:MDSBZZ4.8/2.4
KOD VÝR.:RCZ 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120049236
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
KOD KRAT.:PHI8718696175279
KOD VÝR.:871869617527900
EAN.:8718696175279
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena