EMOS prodlužovák 4-zásuvkový 10m s vypínačem P1410C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8595025314413 |
| Délka | 3 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 30 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | .75 mm |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8595025314413 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323705 | bal | 4 | ks |
| KOD | BES15273 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323309 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920054048 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:OSEDF12/840EM
KOD VÝR.:4058075822474
EAN.:4058075822474
KOD KRAT.:FAv142
KOD VÝR.:v142
EAN.:8592848012465
KOD KRAT.:MDSBZZ4.8/2.4
KOD VÝR.:RCZ 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120049236
KOD KRAT.:KCHKU30E
KOD VÝR.:HKU30E
KOD KRAT.:PHI8718696175279
KOD VÝR.:871869617527900
EAN.:8718696175279
KOD KRAT.:KKVLK80_HB
KOD VÝR.:VLK 80_HB
EAN.:8595057616417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena