KRAJICZECH FV KVDDHS 12/250 Kombinované šrouby s horním 6hranem-A2 ;bal.50ks
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301536 |
| Délka | 10 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 10 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 350 mm |
| EAN | 8595025301536 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025311313 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025311306 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP1410 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCKVDDHS12250B
KOD VÝR.:KVDDHS12/250B
KOD KRAT.:KCNH05
KOD VÝR.:NH05
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena