OSRAM LED reflektor PAR16 4.5W/25W GU10 2700K/RGBW 250lm Dim 25Y ;REM.
KOD KRAT.:OSEGU10254.5RGBWRM
KOD VÝR.:4058075445970
EAN.:4058075445970
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075759541 |
| Délka | 450.00 |
| Šířka | 450.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 82.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 50.3 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 502.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 503.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 63.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 2250 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075759558 | box | 11 | ks |
| KOD | OSISMPLFLSP244545WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075759541 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEGU10254.5RGBWRM
KOD VÝR.:4058075445970
EAN.:4058075445970
KOD KRAT.:OSESMGU104.7DZB
KOD VÝR.:4058075729148
EAN.:4058075729148
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena