EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 7m bez vypínače P0317C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075729186 |
| Délka | 56.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Ostatní |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.6 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 78.00000000 mm |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Výška balení | 96.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075729186 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075729193 | box | 11 | ks |
| KOD | OSESMGU104.9MCZB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena