Schneider CEDAR PLUS zásuvka 230V 16A 2P+PE IP44 šedá
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075594784 |
| Šířka | 65 |
| Výška | 40 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 87.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 37.8 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 94.00000000 mm |
| Výška balení | 378.00000000 mm |
| EAN | 4058075594784 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMMULTIS3WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075594791 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:OSIAYPC/P01/C/1
KOD VÝR.:4058075402195
EAN.:4058075402195
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena