LEDVANCE LS P AC 1300/865/50M/IP66 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854584466
KOD VÝR.:4099854584466
EAN.:4099854584466
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Calla |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 8718696168721 |
| Rozměry | 20x20x5000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 17.3 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 173 mm |
| Napětí | 24 V |
| EAN | 8718696168721 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17424/30/PN | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005641701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696236864 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696236864 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854584466
KOD VÝR.:4099854584466
EAN.:4099854584466
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM5V160/ND1
KOD VÝR.:ISRAC4KVM5V160/ND1400K
EAN.:8596099034597
KOD KRAT.:MOUS4000C4KN600/DALI
KOD VÝR.:US4000C4KN600/DALI
EAN.:8596099014216
KOD KRAT.:PHH8719514865273
KOD VÝR.:871951486527300
EAN.:8719514865273
KOD KRAT.:OSIAYPF02U16X5101
KOD VÝR.:4058075278226
EAN.:4058075278226
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP5000A4KN600DALI
EAN.:8596099037956
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND2
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1050I3
EAN.:8596099044855
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/NDMUL
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/NDMULTI
EAN.:8596099110116
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO600/ND
EAN.:8596099024826
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena