MODUS LED panel ID 33W 4100lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOIDSA2KNY3V1ND600/7
KOD VÝR.:IDSA2KNY3V1ND600/700ISO3
EAN.:8596099007355
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075401808 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 2000 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 200 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 22 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| EAN | 4058075401808 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIAYPM06/E/18X18122 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075401822 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOIDSA2KNY3V1ND600/7
KOD VÝR.:IDSA2KNY3V1ND600/700ISO3
EAN.:8596099007355
KOD KRAT.:JCSLR14BL2
KOD VÝR.:JCB-LR14-2B
EAN.:5050028025856
KOD KRAT.:OSITLCONCORBK
KOD VÝR.:4058075764064
EAN.:4058075764064
KOD KRAT.:OS4099854447525
KOD VÝR.:4099854447525
EAN.:4099854447525
KOD KRAT.:OS4099854513985
KOD VÝR.:4099854513985
EAN.:4099854513985
KOD KRAT.:DK-AB333662890
KOD VÝR.:3336-62890
EAN.:8595108200862
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
KOD KRAT.:PCE0246L
KOD VÝR.:024-6L
EAN.:9003399136320
KOD KRAT.:OS4099854460258
KOD VÝR.:4099854460258
EAN.:4099854460258
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena