PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-TD 70W/830 230V RX7s
KOD KRAT.:PHVCDMTD70/830
KOD VÝR.:871150019782515
EAN.:8711500197825
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSMONT |
|---|---|
| Produktová řada | ELSA 1 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8591728447052 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 270 mm |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 260 mm |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Výška balení | 110 mm |
| Krytí | IP44 |
| Patice | E27 |
| Příkon | 75 W |
| KOD | OMELS44705 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8591728447052 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMTD70/830
KOD VÝR.:871150019782515
EAN.:8711500197825
KOD KRAT.:OSDIMPFM40/24/P
KOD VÝR.:4058075379176
EAN.:4058075379176
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
KOD KRAT.:PHQDN470B20S/830BK
KOD VÝR.:871869651590400
EAN.:8718699515904
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena