OSRAM DALI magic USB rozhrani pro PC na DALI a 3DIM aplikace
KOD KRAT.:OSDALIMAGIC
KOD VÝR.:4052899039551
EAN.:4052899039551
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075239937 |
| Délka | 197 |
| Rozměry | 197 x 63 x 38 mm |
| Šířka | 63 |
| Výška | 38 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 256.00000000 mm |
| Krytí | IP66 |
| Možnost stmívat | false |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 25.6 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 89.00000000 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 47.00000000 mm |
| Příkon | 100 W |
| EAN | 4058075239944 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075239937 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSPFM100/24/P | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSDALIMAGIC
KOD VÝR.:4052899039551
EAN.:4052899039551
KOD KRAT.:KACYKY5C10
KOD VÝR.:CYKY5x10
EAN.:2029000003826
KOD KRAT.:MOLAB3000A3KO600ND/F
KOD VÝR.:LAB3000A3KO600ND/F/20
EAN.:8596099036355
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PH8718699774639
KOD VÝR.:871869977463900
EAN.:8718699774639
KOD KRAT.:AB3902A-A001 B
KOD VÝR.:3902A-A001 B
EAN.:8595017219115
KOD KRAT.:SIPF30
KOD VÝR.:PF30
EAN.:8592718010935
KOD KRAT.:OSITLCONCORBK
KOD VÝR.:4058075764064
EAN.:4058075764064
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena