OSRAM LED liniové svítidlo MOBILE IR USB Bílá
KOD KRAT.:OS4099854536601
KOD VÝR.:4099854536601
EAN.:4099854536601
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075399747 |
| Délka | 116.00 |
| Šířka | 11.00 |
| Výška | 47mm |
| Balení | 6 ks |
| Energetická třída | A++ |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 140.00000000 mm |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| Napětí | 4 V |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítilny |
| přepravní rozměr cm | 19.5 cm |
| Příkon | .5 W |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 20 lm |
| Šířka balení | 14.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | III |
| Účinnost svítidla | 13 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 195.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 47.00 |
| Krytí | IP20 |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSILIN0.5/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075399747 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075399754 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854536601
KOD VÝR.:4099854536601
EAN.:4099854536601
KOD KRAT.:MOHL1MKO4V1/1050ND
KOD VÝR.:HL1MKO4V1/1050ND
EAN.:8595073704921
KOD KRAT.:OSEPGX536/840
KOD VÝR.:4058075105553
EAN.:4058075105553
KOD KRAT.:PHLEDFP5/WWDC/E14/BL
KOD VÝR.:8718696710081
EAN.:8718696710081
KOD KRAT.:PHEMEMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951435875100
EAN.:8719514358751
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4ND/D
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4ND/DI
EAN.:8595073745870
KOD KRAT.:PHETFCR49/740
KOD VÝR.:872016929745600
EAN.:8720169297456
KOD KRAT.:OSH64317C
KOD VÝR.:4008321345493
EAN.:4008321345493
KOD KRAT.:OSH64721
KOD VÝR.:4008321638113
EAN.:4008321638113
KOD KRAT.:OSEF1906G-762152
KOD VÝR.:4058075836280
EAN.:4058075836280
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena