MODUS kancelářské svítidlo LED AREL 56W 5800lm/840 IP20 ND; sym. direkt/indirekt
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4ND/D
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4ND/DI
EAN.:8595073745870
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master ExpertColor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514358751 |
| Energetická třída | G |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 43 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 520 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| EAN | 8719514358751 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003080202 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951435875100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMEMR167.5/94036D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4ND/D
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4ND/DI
EAN.:8595073745870
KOD KRAT.:PHETFCR49/740
KOD VÝR.:872016929745600
EAN.:8720169297456
KOD KRAT.:OSH64317C
KOD VÝR.:4008321345493
EAN.:4008321345493
KOD KRAT.:OSH64721
KOD VÝR.:4008321638113
EAN.:4008321638113
KOD KRAT.:OSEF1906G-762152
KOD VÝR.:4058075836280
EAN.:4058075836280
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena