PHILIPS LED reflektor MASTER.EC MR16 7.5W/43W GU5.3 4000K 520lm/36° Dim 40Y
KOD KRAT.:PHEMEMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951435875100
EAN.:8719514358751
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696710081 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E14 |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718696710081 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696710098 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHLEDFP5/WWDC/E14/BL | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001332501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696710098 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHEMEMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951435875100
EAN.:8719514358751
KOD KRAT.:MOAREL4000RM2KV4ND/D
KOD VÝR.:AREL4000RM2KV4ND/DI
EAN.:8595073745870
KOD KRAT.:PHETFCR49/740
KOD VÝR.:872016929745600
EAN.:8720169297456
KOD KRAT.:OSH64317C
KOD VÝR.:4008321345493
EAN.:4008321345493
KOD KRAT.:OSH64721
KOD VÝR.:4008321638113
EAN.:4008321638113
KOD KRAT.:OSEF1906G-762152
KOD VÝR.:4058075836280
EAN.:4058075836280
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena