MODUS LED panel IS 37W 4300lm/830 IP20; 124x31cm omega
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
| Výrobce: | |
| Produktová řada | globe 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075836280 |
| Délka | 370.00 |
| Průměr | 200.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 500 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075836297 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075836280 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906G-762152 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena