LEDVANCE LED zářivka VALUE 0,6m T8 EM 6,6W 230V G13 4000K 800lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854048883 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OSEVA7510/840F | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854048883 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854048890 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:OSEVA10013/840F
KOD VÝR.:4099854049002
EAN.:4099854049002
KOD KRAT.:OSIFLPPS41/840BK
KOD VÝR.:4099854305962
EAN.:4099854305962
KOD KRAT.:OSEVA608.5/840F
KOD VÝR.:4099854049187
EAN.:4099854049187
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/865
KOD VÝR.:871869976261201
EAN.:8718699762612
KOD KRAT.:OSEVA10013/840F_pos
KOD VÝR.:4099854049002
EAN.:4099854049002
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena