LEDVANCE LED žárovka VAL A60 10W/75W E27 4000K 1055lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OSEVA7510/840F
KOD VÝR.:4099854048883
EAN.:4099854048883
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049002 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OSEVA10013/840F | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049019 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854049002 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEVA7510/840F
KOD VÝR.:4099854048883
EAN.:4099854048883
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
KOD KRAT.:OSIFLPPS41/840BKS
KOD VÝR.:4099854306921
EAN.:4099854306921
KOD KRAT.:MOECL/1W/C/3/SA/X/CL
KOD VÝR.:OZAWECL3SA
EAN.:5902448910291
KOD KRAT.:OSIFLPPS41/840BK
KOD VÝR.:4099854305962
EAN.:4099854305962
KOD KRAT.:OSIFLPPS17/840BKS
KOD VÝR.:4099854309526
EAN.:4099854309526
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:OS4099854434747
KOD VÝR.:4099854434747
EAN.:4099854434747
KOD KRAT.:OSVNAVE70I
KOD VÝR.:4050300015590
EAN.:4050300015590
KOD KRAT.:OSEVCLA100/865
KOD VÝR.:4052899971042
EAN.:4052899971042
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:OSEVA10013/840F_pos
KOD VÝR.:4099854049002
EAN.:4099854049002
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena