GP baterie lithiová-knoflík. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169287600 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-3 |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | PHLEDCPD8.9/840 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016928760000 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169287617 | box | 11 | ks |
| EAN | 8720169287600 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003757502 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:PHLEDCPD6.9/840
KOD VÝR.:872016928756300
EAN.:8720169287563
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/840
KOD VÝR.:872016929051800
EAN.:8720169290518
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena