PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169290471 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 770 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24q-2 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8720169290471 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPD/E6.5/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169290488 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:ENA544BL2
KOD VÝR.:7638900393354
EAN.:7638900393354
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:OSH64440SAX
KOD VÝR.:4058075094277
EAN.:4058075094277
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
KOD KRAT.:OSISMORWC1231x11BWF
KOD VÝR.:4058075573949
EAN.:4058075573949
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:PHQBN021C-527928
KOD VÝR.:871951452792899
EAN.:8719514527928
KOD KRAT.:OS4058075839960
KOD VÝR.:4058075839960
EAN.:4058075839960
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena