LEDVANCE LED žárovka VAL A60 10W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049620 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OSEVA608.5/827F | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049637 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854049620 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
KOD KRAT.:OSEVA608.5/840F
KOD VÝR.:4099854049187
EAN.:4099854049187
KOD KRAT.:OSEVA10013/827F
KOD VÝR.:4099854048906
EAN.:4099854048906
KOD KRAT.:OSIFLPPS41/840BK
KOD VÝR.:4099854305962
EAN.:4099854305962
KOD KRAT.:OS4099854049323
KOD VÝR.:4099854049323
EAN.:4099854049323
KOD KRAT.:PHLEDA5W/WW
KOD VÝR.:871869641965601
EAN.:8718696419656
KOD KRAT.:HDK663
KOD VÝR.:K663
EAN.:8595118846173
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena