EMOS flexošňůra 2x0.75mm s vypínačem 3m KF-HK1 H03VVH2-F černá Kód:S09273
KOD KRAT.:BES09273
KOD VÝR.:2402730232
EAN.:8595025321336
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854580338 |
| Délka | 1163.20 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3380 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854580338 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854580345 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854580338 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES09273
KOD VÝR.:2402730232
EAN.:8595025321336
KOD KRAT.:MDSBP6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8594031135449
KOD KRAT.:PHELEDTM26/840HO5
KOD VÝR.:871869681931900
EAN.:8718696819319
KOD KRAT.:BEP01301
KOD VÝR.:1902010150
EAN.:8592920139271
KOD KRAT.:PHQBN126C74S/830
KOD VÝR.:871951494887799
EAN.:8719514948877
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288195
KOD VÝR.:871951428819500
EAN.:8719514288195
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena