PHILIPS HUE-WA žárovka A67 13W/100W E27 2200-6500K 1600lm Dim EU˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288195
KOD VÝR.:871951428819500
EAN.:8719514288195
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Batten (generace 4) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514948877 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Příkon | 59 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 7400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514948877 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401834884 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951494887799 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBN126C74S/830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288195
KOD VÝR.:871951428819500
EAN.:8719514288195
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena