EMOS přívod.prodluž 1-zás. 1.5m 230V/2.5A max. H03VVH-F 2x0.75mm Kód:P01301
KOD KRAT.:BEP01301
KOD VÝR.:1902010150
EAN.:8592920139271
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696819319 |
| Délka | 1463.2 |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 49 W |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3900 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | zářivka |
| Barevné provedení | bílé |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 26 W |
| Úhel vyzařování | 200 st. |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 871869681931900 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696819326 | box | 11 | ks |
| GPC | 929001908902 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696819319 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTM26/840HO5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696819326 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP01301
KOD VÝR.:1902010150
EAN.:8592920139271
KOD KRAT.:PHQBN126C74S/830
KOD VÝR.:871951494887799
EAN.:8719514948877
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288195
KOD VÝR.:871951428819500
EAN.:8719514288195
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena