NIL bužírka smršťovací 6.4mm (zahřát.až 3.2mm) průhled. Kód:RCACS 6.4/3.2-1000
KOD KRAT.:MDSBP6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8594031135449
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025321336 |
| Délka | 3 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | .75 mm |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 250 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8595025324016 | box | 11 | ks |
| KOD | BES09273 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025321336 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920054154 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025323927 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:MDSBP6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8594031135449
KOD KRAT.:PHELEDTM26/840HO5
KOD VÝR.:871869681931900
EAN.:8718696819319
KOD KRAT.:BEP01301
KOD VÝR.:1902010150
EAN.:8592920139271
KOD KRAT.:PHQBN126C74S/830
KOD VÝR.:871951494887799
EAN.:8719514948877
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288195
KOD VÝR.:871951428819500
EAN.:8719514288195
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena