OSRAM LED trubková žárovka T40 .4 8W/60W E14 2700K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OSEST8/827E14
KOD VÝR.:4058075428362
EAN.:4058075428362
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854432385 |
| Délka | 1060.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854432385 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854432385 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854432392 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEST8/827E14
KOD VÝR.:4058075428362
EAN.:4058075428362
KOD KRAT.:PHIH8719514343443
KOD VÝR.:871951434344300
EAN.:8719514343443
KOD KRAT.:OSA2845TSP
KOD VÝR.:4062172158305
EAN.:4062172158305
KOD KRAT.:NALQ-S5W
KOD VÝR.:259100010
EAN.:8595209935328
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena