OSRAM autožárovka W5W TRUCKSTAR PRO 2845TSP 5WW 24V W2.1x9.5d
KOD KRAT.:OSA2845TSP
KOD VÝR.:4062172158305
EAN.:4062172158305
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Liane |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514343443 |
| Délka | 31 |
| Rozměry | 558x107x31mm |
| Šířka | 107 |
| Výška | 558 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 58 cm |
| Příkon | 12.2 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 176 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 612 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 24 V |
| Světelný tok | 850 lm |
| EAN | 8719514343443 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514343443 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003053201 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA2845TSP
KOD VÝR.:4062172158305
EAN.:4062172158305
KOD KRAT.:NALQ-S5W
KOD VÝR.:259100010
EAN.:8595209935328
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena