NARVA LQ-S 5W 230-240V DuoLINE 2xS14s (30cm) /LEDLINESTRA/ 259100010
KOD KRAT.:NALQ-S5W
KOD VÝR.:259100010
EAN.:8595209935328
| Výrobce: | |
| Produktová řada | TRUCKSTAR PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172158305 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 27 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 110 mm |
| Napětí | 24 V |
| označení ECE | W5W |
| Patice | W2.1x9.5d |
| Příkon | 5 W |
| KOD | OSA2845TSP | ks | 1 | ks |
| EAN | 4062172158305 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NALQ-S5W
KOD VÝR.:259100010
EAN.:8595209935328
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena