OSRAM autožárovka H4 NIGHT BREAKER LASER 64193NL 60/55W 12V P43t HCBox-2ks
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209935328 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 300 mm |
| Patice | S14s |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| EAN | 8595209935328 | ks | 1 | ks |
| KOD | NALQ-S5W | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena