LEDVANCE DR ZB NF P 45W 220-240V 1A2 FS1 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854668678
KOD VÝR.:4099854668678
EAN.:4099854668678
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | PANEL.CMFT |
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4099854017643 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 34mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1259 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 125.9 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 5830 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 39 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 604 mm |
| Výška/hloubka | 34.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Životnost | 70000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 53 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSILPC53/90840U12 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854017643 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854017650 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854668678
KOD VÝR.:4099854668678
EAN.:4099854668678
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
KOD KRAT.:PHDL36/UVC
KOD VÝR.:871150062878740
EAN.:8711500628787
KOD KRAT.:HDN010
KOD VÝR.:N010
EAN.:8595118860100
KOD KRAT.:OSTHNSL55OFR
KOD VÝR.:4052899012394
EAN.:4052899012394
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830WT
KOD VÝR.:4058075574878
EAN.:4058075574878
KOD KRAT.:OM20040
KOD VÝR.:20040
EAN.:8591728200404
KOD KRAT.:PHWPBSN250K302AITS
KOD VÝR.:871869674102300
EAN.:8718696741023
KOD KRAT.:ENRC06EXBL2
KOD VÝR.:7638900416886
EAN.:7638900416886
KOD KRAT.:MOO400KOVD
KOD VÝR.:OZVOCO400KOVDOL
EAN.:8595073735567
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena