OSMONT stínítko ke svítidlu ADRIA-3 096 prům.400mm
KOD KRAT.:OM20040
KOD VÝR.:20040
EAN.:8591728200404
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075574878 |
| Délka | 160mm |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 170mm |
| Výška | 36mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 175 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| přepravní rozměr cm | 17.5 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Účinnost svítidla | 90 |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 150 mm |
| Výška/hloubka | 36.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 50 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075574878 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIFLCO50/830WT | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075574885 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OM20040
KOD VÝR.:20040
EAN.:8591728200404
KOD KRAT.:PHWPBSN250K302AITS
KOD VÝR.:871869674102300
EAN.:8718696741023
KOD KRAT.:ENRC06EXBL2
KOD VÝR.:7638900416886
EAN.:7638900416886
KOD KRAT.:MOO400KOVD
KOD VÝR.:OZVOCO400KOVDOL
EAN.:8595073735567
KOD KRAT.:PHWPBSN150L33A2TS
KOD VÝR.:871869674100900
EAN.:8718696741009
KOD KRAT.:PHQRC125ZSMBPLC
KOD VÝR.:871869607333999
EAN.:8718696073339
KOD KRAT.:PHIH8720169331150
KOD VÝR.:872016933115000
EAN.:8720169331150
KOD KRAT.:PHLEDHFST7W/WH
KOD VÝR.:871951434298900
EAN.:8719514342989
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
KOD KRAT.:AMA9Z22440
KOD VÝR.:A9Z22440
EAN.:3606480443213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena