MODUS rozptylový refraktor-nerezový mr CO 400KOVD-dolní montáž pro.veřej.
KOD KRAT.:MOO400KOVD
KOD VÝR.:OZVOCO400KOVDOL
EAN.:8595073735567
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | EXTREME |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900416886 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 2300 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR6 |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 7638900416886 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900416883 | box | 11 | bli |
| KOD | ENRC06EXBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900349986 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:MOO400KOVD
KOD VÝR.:OZVOCO400KOVDOL
EAN.:8595073735567
KOD KRAT.:PHWPBSN150L33A2TS
KOD VÝR.:871869674100900
EAN.:8718696741009
KOD KRAT.:PHQRC125ZSMBPLC
KOD VÝR.:871869607333999
EAN.:8718696073339
KOD KRAT.:PHIH8720169331150
KOD VÝR.:872016933115000
EAN.:8720169331150
KOD KRAT.:PHLEDHFST7W/WH
KOD VÝR.:871951434298900
EAN.:8719514342989
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
KOD KRAT.:AMA9Z22440
KOD VÝR.:A9Z22440
EAN.:3606480443213
KOD KRAT.:PHDS11/UVC
KOD VÝR.:871150062488880
EAN.:8711500624888
KOD KRAT.:SI1L20
KOD VÝR.:1L20
EAN.:8592718000172
KOD KRAT.:HTRPV17p
KOD VÝR.:V225
EAN.:8595614704151
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena